Index
Samopaly
Pistole
Útočné pušky
Odstřelovací pušky
Kulomety
Brokovnice
Odhlučněné zbraně
Granátomety


Odkazy
Zajímavosti
Wallpapery
Formulář
Návštěvní kniha
Admin info
Fotogalerie
Knihy


Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x768


  Tyto stránky mají kompletně nový dyzajn, čehož jste si asi všimli. Nicméně zde pořád najdete informace o ručních palných zbraních dvacátého století, nějaké ty novinky a návštěvní knihu. Časem vás zde budu informovat o změnách obsahu nebo něčeho jiného, nezapomeňte mě informovat o něčem (čemkoli) čeho jste si zde všimli (chyba atd.). Určitě by měly stále přibývat odkazy na různé stránky o čemkoli co se mi zalíbí, kam bezpochyby patří zbraně, PC hry, Airsoft a jiné. Jestli si myslíte, že zde podle Vás nemám důležitý odkaz, neváhejte a pište do návštěvní knihy!

Všechny zdroje, ze kterých jsem čerpal materiál pro tyto stránky, naleznete ZDE.22.7.2005 :: Změna ::
Ticonderoga nemá na tento web čas a tak mi ho dal. Podle toho jak budu mít čas se sem budu snažit přidávat nové články. Zatim se kouknete na můj web vojsko.info
17.10.2004 :: Konečně je tu ten slibovaný update ::
Za pomoci CyberGIho jsem sem přidal tři zbraně... jeden samopal a dvě útočný pušky.
14.10.2004 :: ... ::
Vážně se omlouvám že už dlouho nebyla aktualizace... ale já teď vážně nestíhám... CyberGI mi napsal pár článků, tak je sem co nejdřív dám... asi o víkendu, esli budu mít čas =).
28.08.2004 :: rozrůst fotogalerie ::
Sekce fotogalerie se 'rapidně' rozrostla, přibylo dalších asi 20 fotek. (a navíc na Webzdarma už mi zbývá jen 10MB volného místa, takže se pomalu ale jistě blížím k limitu 50MB !!! ) A ze dvou fotek jsem také udělal dva pěkné wallpapery. Já aspoň doufám že jsou pěkný. (a jeden z nich dokonce v rozlišení 1600×1200!)
23.08.2004 :: novinky e-mailem ::
V pravém menu přibyla volba novinky e-mailem. Pokud se zaregistrujete bude Vám chodit e-mail s aktualizacemi na těchto stránkách. Můžete se i jednoduše odhlásit z této služby a e-mail Vám už nebude chodit.
+ jedna futuristická puška
04.08.2004 :: přemístění stránek na warfare.wz.cz ::
Stránky jsem přemístil na adresu s lepčím názvem pro zbraně a na adresu ticonderoga.wz.cz jsem dal svoje osobní stránky původně na swebu.
01.08.2004 :: facelift ::
Dnes jsem udělal trochu rozsáhlejší facelift mých stránek. Poté co jsem vče upravil a každou věc jinak se to nějak zvrtlo, a tak jsem to trochu sjednotil. Místo oranžové je zde žlutá. Taky jsem přidal další odstřelovačskou pušku _ M-24
20.07.2004 :: the matrix has you ::
Po hodně dlouhé době zase něco. Upravený design na "Matrixovější". Hlavně nová hlavička a to bude asi tak fše. žádné nové zbraně nepřibyly, časem snad něco bude. Hlavně si nemyslete, že jsem na tuto stránku zanevřel. Tahle je stránka je moje první co jsem kdy uveřejnil, tak si jí vážím =).
04.07.2004 :: osobní stránky ::
udělal jsem si nový osobní stránky na adrese sweb.cz/ticonderoga s těmato stránkama to toho moc společnýho nemá, ale byl bych rád aby je shlédlo co nejvíce lidí.
08.06.2004 :: nová sekce - fotogalerie ::
Dnes velký update -- a sice celá sekce fotogalerie, do které budu dávat různé fotky, které najdu na netu nebo někde jinde, předem vám nemůžu říct jak často to budu aktualizovat, ale snad co nejčastěji.
01.06.2004 :: nová zbraň - VSS "Vintorez" ::
Prostě jsem přidal odstřelovací pušku VSS "Vintorez". a pistoli ČZ - G 2000
29.05.2004 :: nový vzhled ::
Dnes jsem po dlouhé době opět aktualizoval web. Kolem těla přibyl šedý rámeček a hlavička byla trochu odsazena. Současně jsem změnil i tlačítka "nahoru", "další" a "předchozí" na trochu decentnější v zelených motivacích. A to je asi vš.... né! není, ještě nadpisy se změnily, v tom vrchním nadpisu jsem přidal tmavě šedou lištu, a ke zbraňovým nadpisům akorát jiné pozadí a menší bílý text.
10.05.2004 :: 4 nové WallPapery ::
Další wallpapery byly přidány, ale jen jeden z nich má něco společného s vojáky =) Více... snad Vám to nevadí.
Jestli jste naopak rádi, tak vám doporučím stránku modelky.webz.cz. To je můj výtvor zabývající se, nečekaně, modelkami.
03.05.2004 :: Další zbraně ::
Moje stránky se odedneška pyšní moderní odstřelovací zbraní CheyTac LRRS. Jedná se o zbraň pro odstřelovače nového tisíciletí. Dále přibyl kulomet UK-59.
Tabulky u zbraní jsou trochu vylepšené, aby se v nich lépe orientovalo.
30.04. - 01.05.2004 :: Vstup do EU ::
Tak... od referenda už uplynulo času dost, a máme tu náš slavnostní vstup do Evropské Unie spolu s dalšími zeměmi z východu. Názor na EU má každý svůj a já Vám ho samozřejmě neberu, myslete si o ní co chcete. Fakt je ale ten, že již dnes jsme TAM!
Na oslavu této události jsem pozměnil hlavičku (i s mottem =) a lehkým náznakem znaku EU) a na dolní obrázek jsem přidal znak EU, samozřejmě jen dočasně, tak za dva dny to tam už nebude.
Také je zde nová anketa týkající se remaku hlavičky. Kdybyste k tomu měli ještě něco jiného, tak mi napište do GuestBooku. Třeba názor na "motto" a "evropské hvězdičky".
Užijte si volné cestování a změnu cen!
27.04.2004 :: Validita ::
Dnes jsem se postaral o validitu kaskádových stylů, která bohužel nepodporuje barevná scrollovátka, takže jsou v původní barvě =(.
Teď se snažím zvalidovat i HTML ale to bude nějakou dobu trvat.
16.04.2004 :: Nové menu ::
Nové menu, tentokrát se jedná o celkem velkou změnu... k lepšímu =) dost jsem si s tím vyhrál, tak doufám, že se vám to líbí. Navíc to má i jednu praktickou výhodu - šířka odkazu je na 100% takže se nemusíte trefovat na ta malá písmenka.
A zároveň bych rád oslavil už 3100. návštěvníka. Už se to hromadí brzo bude 10 000 =)).
13.04.2004 :: Zbrojní nadpisy ::
Nové nadpisy u zbraní udělány do bloku se zmenšeným písmem, a tím pádem i oddělány všechny dělící čáry... už by tam toho bylo moc =)
31.03.2004 :: Walls'n'links ::
Na základě fotomontáží a ostatních blbostí co dělali mí přátelé s mojí fotkou, kterou si stáhli odsud, jsem se rozhodl, že ji raději oddělám. Následně jsem na Oficiálních stránkách Beretty nalezl pozadí nové futuristické karabiny CX4 Storm, dal jsem toto pozadí i na své stránky. Více...
Zároveň jsem do odkazů, na žádost jednoho návštěvníka, přidal zatím pár odkazů na některé zbrojovky z celého světa. A opět na žádost tohoto návštěvníka sem snad časem přibudou informace a odkazy na dovozce a prodejce některých zbraní uvedených na těchto stránkách.
©copyright 2003-2004  Přemysl Kachlík, všechna práva vyhrazena.

zbraně >> home | samopaly | pistole | útočné pušky | odstřelovací pušky | kulomety | brokovnice | odhlučněné zbraně | granátomety
ostatní >> odkazy | zajímavosti | wallpapery | formulář | návštěvní kniha | admin info | knihy